Работа в Auchan

Отзывы сотрудников о компании Auchan

Sklep Auchan – dziś znany w całej Polsce przeszedł długą drogę od roku 1996, kiedy to w naszym kraju otworzono pierwszy lokal mieszczący się w Piasecznie pod Warszawą. 20 lat działalności Auchan w Polsce pozwoliło na skuteczne ugruntowanie pozycji marki, co wynika między innymi ze zdobycia uznania i zaufania wśród ogromnej liczby Klientów na terenie całego państwa. Jednym z najczęściej wspominanych walorów związanych z siecią sklepów Auchan są niewątpliwie oferowane przez marką bardzo tanie, o ile nie najtańsze na krajowym rynku produkty.

Najważniejsze daty dla Auchan – odrobina historii

Maj 1996 roku (jw) otwarcie pierwszego hipermarketu, po drodze pojawiło się wiele kolejnych na terenie Polski, a w 2002 na mapie sieci sklepu pojawił się największy w naszym kraju hipermarket Auchan o powierzchni prawie 18 tys. m². Rok 2006 przyniósł przełom pod postacią wprowadzenia dla klientów najtańszej Karty VISA Auchan, której kontynuacją było wprowadzenie w 2011 nowej karty Skarbonka MasterCard. Przez wszystkie te lata oczywiście marka bezustannie rozwijała się i nadal rozwija otwierając coraz to więcej hipermarketów – tym samym tworząc nowe stanowiska pracy dla ogromnej rzeszy osób.

Praca w Auchan – rzeczywiste realia

Auchan zapewnia swoim pracownikom szereg dodatkowych profitów obok stabilnych warunków zatrudnienia. Są to m.in.:

• karta multi sportu
  • nowe znajomości
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie i miła atmosfera

Oferty pracy kieruje oferując solidne zarobki w Auchan dla osób o różnych poziomach doświadczeniach i różnych kwalifikacjach.

Praca w Auchan - opinie

Forum pracowników Auchan to miejsce, w którym można liczyć na rzetelne opinie na temat pracy w firmie, co jest niewątpliwie znaczącą wiedzą dla każdej osoby rozważającej złożenie tam aplikacji. Można w ten sposób dowiedzieć się „z pierwszej ręki” nie tylko jak się tam pracuje oraz na jakie zarobki w Auchan można liczyć – ale też ogólnie poczytać wiarygodne opinie o Auchan – praca z pewnością wtedy będzie bardziej przybliżona.

Zatem nie ma najmniejszego sensu w dalszym ciągu zastanawiać się ile zarabia się w Auchan i jaka jest tam atmosfera – lepiej od razu sięgnąć do źródła i dowiedzieć się jaka jest praca Auchan i poznać opinie.