Работа в АТБ‑маркет

удовлетворительно

Охранник

Киев,
октябрь 2021
Близость к дому,посменный график работы
Поднять уровень зарплаты,улучшить условия труда

Часто задаваемые вопросы о работе в компании АТБ-маркет

Рекомендуют ли сотрудники компанию АТБ-маркет для трудоустройства?

0% сотрудников рекомендуют компанию АТБ-маркет для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании АТБ-маркет оценивают оплату труда на 2 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании АТБ-маркет оценивают работу руководства на 1 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании АТБ-маркет оценивают возможности карьерного роста на 2 из 5, на основании 1 оценки.

ТОВ «АТБ-маркет» — національна роздрібна мережа продуктових магазинів.

За 25 років свого розвитку на українському ринку роздрібної торгівлі, підприємство «АТБ-маркет» зросло в найбільшу торгову мережу національного масштабу. Сьогодні по всій Україні магазини «АТБ» працюють під одним брендом і в моноформаті.

Роздрібна мережа «АТБ» — лідер торгової галузі України:

• за кількістю покупців (понад 3 млн. чол / день)
  • з товарообігу (більше 80,2 млрд. грн.)
  • з податкових виплат (6,58 млрд. грн.)
  • за кількістю магазинів (більше 1000)

Згідно з дослідженням незалежної консалтингової групи GT Partners, мережа «АТБ» займає перше місце в країні за кількістю магазинів і частці ринку.

БІЗНЕС: «АТБ-маркет» — найбільший платник податків серед ритейлерів України.

MPP Consulting: бренд «АТБ» — найдорожчий серед українських рітейлерів.

Рейтинг FMGG-мереж України — «АТБ-маркет» лідер українського FMCG-ринку

Національний проект «Книга рекордів України» — «АТБ-маркет» торговельна мережа № 1 за кількістю торговий точок

Сьогодні «АТБ» — це понад 1000 магазинів, які працюють по всій теріторії Украіни.

Таких результатів ми досягаємо завдяки нашій команді професіоналів!

«АТБ-Маркет» є найбільшим роботодавцем. Сьогодні на підприємстві працює понад 60 тис. людей. Співробітники, які обіймають адміністративні посади, та ті, хто працюють в торговельній мережі, отримали професійну підготовку в навчальних центрах компанії.

Кар'єрне зростання та можливість безкоштовного навчання — основні переваги компанії «АТБ — маркет» як роботодавця. З огляду на динаміку розвитку мережі, для активних, цілеспрямованих і працездатних співробітників можливості кар'єрного росту не обмежені! На нашому сайті в розділі «Лідери діляться досвідом» http://www.atbmarket.com/career/experience/ Ви можете ознайомитися з реальними історіями людей, які зробили кар'єру в «АТБ».

«АТБ» — це стабільність, упевненість в завтрашньому дні і гідна заробітна плата! «АТБ» — це постійний розвиток, нові можливості і нові знання!

Для тих, хто хоче і вміє працювати, двері «АТБ» завжди відкриті.

Зробіть кар'єру в команді Лідера!

Розничная сеть МТС
FIX PRICE