Работа в Золотий Вік

Отзывы сотрудников о компании Золотий Вік

Ювелірний завод "Золотий Вік" був створений в 1999 році людьми, закоханими в ювелірне мистецтво. Сьогодні - це один з найбільших виробників ювелірних виробів в Україні, який створює ювелірні прикраси високої якості.

Робота на виробництві «Золотий Вік» - це робота в Компанії, яка завжди в русі. «Золотий Вік» відкриває двері у магічний світ краси та пропонує поринути у процес створення ювелірних прикрас. Ми раді всім, хто хоче бути причетним до виготовлення прикрас, нашої історії та розвитку українського бренду.

Бути ювеліром - це:

• мати цікаву роботу в престижній всеукраїнській Компанії, яка динамічно розвивається;

• працювати в Команді професіоналів в дружному і згуртованому колективі;

• мати можливість розвиватися професійно і особистісно;

• бути популяризатором наших цінностей (чесність і порядність, командность, амбітність, орієнтація на результат, клієнтоорієнтованість, самодисципліна, оптимізм).

Ми пропонуємо:

• Безкоштовне навчання.

• Гідну стабільну, своєчасну виплату заробітної плати.

• Комфортні умови праці.

• Офіційне працевлаштування.

• Унікальну корпоративну культуру.

• Компенсацію спортзалу.

• Корпоративні заходи, подарунки та знижки.

• Мотиваційні і бонусні програми.

• Можливість кар'єрного росту та професійного розвитку!

Ми відкриті для амбітних і енергійних людей, які готові навчатися, рости і розвиватися разом з нами. Не пропустіть свою можливість стати частиною Компанії «Золотий Вік»!

Билайн