Работа в Uklon

Отзывы сотрудников о компании Uklon

Uklon — українська продуктова IT-компанія, розробник провідного райд-хейлінг сервісу. Щодня потужна it-команда Uklon прокачує одну з найбільших інфраструктур на ринку України, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів. Ми створюємо екосистему highload продуктів, за яким стоять амбітні технологічні челенджі, безперервні інновації та неочевидні ходи. Наш фреймворк роботи — генерувати нові ідеї, тестувати гіпотези та використовувати останній стек технологій. Наша місія – змінити культуру міського життя, використовуючи технологічні рішення  для повсякденних викликів.   Які продукти ми розробляємо? У нас в портфелі 11 інноваційних продуктів, які побудовані на базі мікросервісної архітектури з використанням хмарних обчислень: Rider App Додаток для замовлення авто Driver App Додаток для драйверів CRM Система управління внутрішніми процесами Map Services Власний картографічний сервіс Payments Система інтеграції з платіжними провайдерами Data Система для збирання, обробки та аналізу великих масивів даних Delivery Продукт швидкої та зручної доставки AntiFraud Сервіс протидії шахрайству Corporate Продукт для корпоративних клієнтів Uklon Fleet Продукт для управління та контролю роботи автопарків DriverBonus and Promo Бонусні та мотиваційні програми для райдерів та драйверів   Дізнатися технічні та професійні новини команди Uklon — https://www.linkedin.com/company/uklontech https://www.facebook.com/uklon.tech   Слідкувати за життям всередені компанії — https://www.instagram.com/uklon.tech/  WE DRIVE!