Работа в ЕРІДОН ТЕХ, ТОВ

Отзывы сотрудников о компании ЕРІДОН ТЕХ, ТОВ

ТОВ «Ерідон Тех» пропонує господарствам весь спектр сільськогосподарської техніки, яка задовольняє будь-які потреби сільгоспвиробників. Ми абсолютно впевнені в якості товару, який поставляємо сільгоспвиробникам. На всю продану техніку надається гарантійне і сервісне обслуговування. В будь-який час наші кваліфіковані сервісні інженери готові виїхати в господарство для усунення неполадок та комп’ютерної діагностики Вашої техніки. На наших складах запчастин, зручно розташованих по території України, знаходяться одночасно близько 20 000 найменувань оригінальних запчастин. ТОВ «Ерідон Тех» є офіційним дилером лідерів світового машинобудування, продукція яких прекрасно зарекомендувала себе на полях України і за її межами. Ми є офіційними дилерами таких відомих фірм: КЛААС (Німеччина) – зернозбиральні і кормозбиральні комбайни, трактори, прес-підбирачі, техніка для кормозаготівлі і телескопічні навантажувачі. ЛЕМКЕН (Німеччина) – ґрунтообробна техніка, зернові сівалки і комбіновані агрегати. КУН (Франція) – ґрунтообробна техніка, мульчувачі, сівалки для посіву зернових та просапних культур, кормозмішувачі, техніка для кормозаготівлі та багато іншого. МЕТАЛФОР (Аргентина) – причіпні і самохідні обприскувачі. ДІЄЧІ (Італія) – телескопічні навантажувачі. ДЖЕРАРДІ (Аргентина) – сівалки для посіву зернових та просапних с/г культур. ХОЛЬМЕР МАШІНЕНБАУ (Німеччина) – бурякозбиральні комбайни. РІЛЯ (Німеччина) – комплекси для сушіння і зберігання зернових. ХАВЕ-ВЕСТЕР (Німеччина) – напівпричепи для перевантаження зернових.