Работа в Wielton

Отзывы сотрудников о компании Wielton

Wielton S.A. należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży.

Misją Grupy Wielton jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu. Nasze działania opieramy na czterech podstawowych wartościach, do których zaliczają się: ludzie, inicjatywa, jakość i bezpieczeństwo.
Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w budowaniu wartości firmy, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem. Równie istotne jest dla nas aktywne poszukiwanie rozwiązań. Wprowadzając nowoczesne rozwiązania uzyskujemy niezależność, dzięki której poszukujemy nowych okazji do rozwoju. Niemniej istotna jest dla nas dbałość o jakość każdego procesu. We wszystkich działach firmy wprowadzamy najlepsze rozwiązania. Chcemy być wzorem w zastosowaniu najskuteczniejszych praktyk organizacyjnych oraz technologicznych. Kształtując naszą ofertę, środowisko pracy i procesy, dbamy także o bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz rozwój firmy.

Pragniemy być najlepsi w swojej branży i stale zwiększać udział naszych produktów w rynku. Staramy się być wszędzie tam, gdzie możemy dotrzeć do naszych klientów. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży nasze produkty są sprzedawane w 35 krajach Europy, Azji i Afryki. Na drogi wyjechało już ponad 75 000 naczep i przyczep z logo Wieltonu. Naszymi klientami są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne, dystrybucyjne i rolnicze. Nowoczesne rozwiązania i dynamika działania to motywy przewodnie naszej działalności.
Od lat rozwijamy własną myśl technologiczną. W ramach całej Grupy Wielton zatrudnienie znajduje już ponad 2000 pracowników, w tym 200 inżynierów i konstruktorów, którzy dbają o optymalizację procesu produkcyjnego oraz wprowadzanie nowości technologicznych.

ЕВРОАВТО
Autodoc