Работа в Дитячі Долоні

Отзывы сотрудников о компании Дитячі Долоні

Щоб повірити в добро, треба почати робити його

Філософія Фонду
Безхмарне дитинство – запорука впевненого майбутнього і добробуту. Україна багата на родючі землі, ріки, гори, ліси… Проте, найголовніше те, що Україна – скарбниця милосердя, духовності, щирості та сердечності. Допомога для українця дещо особливе, це нібито душевне єднання з етнічною спільнотою. Коли ми разом, ми здатні перемогти будь-що. Ми ставимо перед собою прозорі і ясні цілі, що дозволяє втілювати наші творчі ідеї задля загального добробуту.

Місія Фонду
Ми працюємо з людьми і для людей. Надання допомоги тим, хто потребує – основна ціль. Дитячі будинки, екологія, соціальних захист та багато іншого являються сферами, де потрібне стабільне фінансування. Використовуючи спільний досвід та навчаючись новому, працюємо задля подолання бездомності, бідності, недоступності якісної освіти та проблем соціального розвитку.

Цінності Фонду
Милосердя – почути кожного і допомогти.
Щирість – допомогти безкорисливо – самоціль.
Прозорість – прості і доступні схеми допомоги.
Професіоналізм – працюємо в першу чергу над собою задля надання компетентної допомоги.
Оперативність і мобільність – вчасно надати допомогу є найвищою ступінью професіоналізму.

Фонд здійснює діяльність за такими напрямками:
• Опіка і соціальний захист дітей-сиріт, дитячих будинків та малозабезпечених родин;
• Освіта та охорона здоров’я;
• Культура, мистецтво, спорт і фізична культура;
• Екологія, охорона довкілля та захист тварин;
• Запобігання природним і техногенним катастрофам і ліквідація їх наслідків, допомога постраждалим внаслідок катастроф і збройних конфліктів.