Работа в ДП Навчально-методичний центр проблем гігієни

Отзывы сотрудников о компании ДП Навчально-методичний центр проблем гігієни

Державне підприємство "Навчально-методичний центр проблем гігієни" створено наказом Міністерства охорони здоров'я № 1650 від 12 червня 2009 року. Підприємство є структурним підрозділом Санітарно-епідеміологічної служби України та входить до основної номенклатури Міністерства охорони здоров'я.

Основними напрямками діяльності підприємства є створення чіткої, дієвої та результативної системи гігієнічного навчання, створення навчальних програм, наочних посібників, інших інформаційно-методичних матеріалів необхідних для проведення гігієнічного навчання працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення; покращення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України шляхом оновлення існуючих та створення нових гігієнічних нормативів, санітарних правил та інших нормативних документів, обґрунтування медичних вимог безпеки для життя і здоров'я людини; удосконалення діяльності санітарно-епідеміологічної служби та впровадження нових сучасних підходів при розгляді санітарно-гігієнічних проблем; розвиток досконалої системи інформаційного забезпечення галузі охорони здоров'я та ведення на національному рівні соціально-гігієнічного моніторингу.