Работа в Рендпако, ТОВ

Отзывы сотрудников о компании Рендпако, ТОВ

Україно-Угорська виробнича компанія Рендпако заснована у 1992 році і з того часу веде успішну комерційну діяльність, займає одне з провідних місць на ринку України, має репутацію солідної організації, що спеціалізується на випуску поліетиленової і поліпропіленової упаковки на основі стабільних довгострокових відношеннь. Компанія приймає участь у тематичних виставках на Україні і за кордоном, є почесним членом Української Флексографічної Технічної Асоціації.

Продукція компанії відрізняється високою якістю і відповідає міжнародним стандартам, так як для її виготовлення використовуються сучасні технології і найкраще імпортне обладнання, що дозволяє виготовити широкий спектр продукції.

Під час роботи було налагоджено тісне співробітництво з такими компаніями як "Торговий Дім Рейнфорд", "McDonalds", "АТБ-маркет", "Торговий Дім Логос", КБ "Приватбанк" і багатьма іншими. Журнал "Флексо Друк Ревю" надає інформаційну підтримку підприємства, постійно розширюючи тематику флексодруку. Ми раді вітати нові ідеї наших колег і бажаємо їм подальшого процвітання.