Работа в АЯКС

Отзывы сотрудников о компании АЯКС

Ajax Systems —українська компанія повного циклу, розробляє та виробляє розумну професійну систему безпеки з захистом від вторгнення, затополень і пожеж.

Ми хочемо, щоб безпека стала доступною, красивою і простою у використанні.

Ми віримо, що майбутнє за інтернетом речей, і топимо, щоб втілити це в життя вже сьогодні. Ajax — компанія повного циклу від прототипів та ідей до реалізації та виробництва. Ми швидко ростемо у всіх напрямках і віримо, що продукт залежить від кожного співробітника. Шукаємо людей, яким цікавий IoT, розумні будинки, електроніка, системи безпеки — незалежно від того, розробник ви або менеджер з продажу.

Ajax — не про яскраві корпоративи і масажі в офісі, а про складні технічні рішення і подолання фізики. У нас немає шикарного соц. пакету, але ми не відмовляємо співробітникам в ортопедичних кріслах, SSD або ще в одному осциллографі (і навіть не запитаємо, що трапилося з попереднім).

Корпоративна культура Ajax — про здоровий глузд у контакті з реальністю, погані рішення ми називаємо поганими і виправляємо, а хороші — хорошими, і за них ми заохочуємо.

Якщо вам подобається, коли багато свободи, відповідальності, кожен день упиратися у власну стелю — нам буде комфортно разом.