Работа в Три Ведмеді

Отзывы сотрудников о компании Три Ведмеді

Фотограф

Самара,
апрель 2022
Близость к дому, хороший коллектив, интересная работа с людьми
Руководство, а именно его отношение к сотрудникам, условия отдыха и учёт затраченных сил молодых ребят при распределении заработной платы

Бармен

Самара,
апрель 2022
Коллектив просто пушка, весёлые ребята, ниразу не пожалела что работала с ними.
Да в принципе ничего, так как сам по себе три медведя просто пушка

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Три Ведмеді

Рекомендуют ли сотрудники компанию Три Ведмеді для трудоустройства?

50% сотрудников рекомендуют компанию Три Ведмеді для трудоустройства, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Три Ведмеді оценивают оплату труда на 4 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Три Ведмеді оценивают работу руководства на 3 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Три Ведмеді оценивают возможности карьерного роста на 3 из 5, на основании 2 оценок.

Компанія «Три Ведмеді» вже протягом багатьох років є одним із визнаних лідерів на ринку морозива та заморожених продуктів. І цю історію успіху ми всі – на виробництві, в офісах, представники в регіонах – будуємо разом. Об’єднані спільними цінностями та поглядами, бажанням розвиватися та ставати кращими разом із компанією.

Наша мета – щоразу дарувати споживачам неймовірні емоції та справжню насолоду від смаків. Для цього ми постійно підвищуємо стандарти виробництва та якості, покращуємо умови праці, вдосконалюємо рівень зворотного зв’язку з клієнтами.

Ми не зупиняємося у пошуку передових продуктових рішень і креативних підходів навіть у найбільш нестандартних ситуаціях, керуємося кращими світовими практиками. Ми відкриті до нових ідей, якими безмежно надихаємося, і які, в свою чергу, надихають нас на досягнення надрезультатів.

«Три Ведмеді» – сучасна та динамічна компанія, для якої не існує нічого неможливого. Ставити амбітні цілі та рішуче їх досягати – принцип, якого ми неухильно дотримуємося. Ми впевнено продовжуємо писати свою історію лідерства, засновану на професіоналізмі, творчості, високому рівні мотивації, відмінній якості продукції та, головне, любові мільйонів споживачів, які вже протягом понад 20 років обирають нас.

Адже три – завжди краще, ніж один.

Unilever
PepsiCo