Работа в ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO

Отзывы сотрудников о компании ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO

удовлетворительно

Киев,
август 2022
Быстрое обучение на должность менеджера по кредитованию и возможность роста
Невозможно планировать свой день, приходилось выходить на чужую точку в аврал ном режиме

Часто задаваемые вопросы о работе в компании ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO

Рекомендуют ли сотрудники компанию ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO для трудоустройства?

0% сотрудников рекомендуют компанию ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO оценивают оплату труда на 2 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO оценивают работу руководства на 3 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO оценивают возможности карьерного роста на 3 из 5, на основании 1 оценки.

ПРО ПРАВЕКС БАНК

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу.

Ми – Банк з італійським характером!

Так само як в Італії цінують сім’ю, ми цінуємо нашу команду, яку єднає корпоративний дух. Для нас важливо, щоб кожен член колективу почував себе немов у родині, де він завжди зможе отримати підтримку.

Команду ПРАВЕКС БАНКу можна порівняти з великою сім’єю, яку об’єднує спільна мета та цінності. Ми заохочуємо злагоджену співпрацю, коли важливий внесок кожного, адже тільки команда долає найскладніші випробування та досягає найкращих результатів.

Долучайся до нашої команди!

Промсвязьбанк
Росгосстрах