Работа в Компания Интерком

Отзывы сотрудников о компании Компания Интерком

Презентуємо Вам «Компанію Інтерком».  Заснована 2011р. ТОВ «Компанія Інтерком» молода, амбітна, динамічно розвивається і плідно співпрацює  з бгатьма виробниками харчової промисловості. Ми випускаємо продукцію під торгівельними марками:

• ІКОмілк
  • ІКОчіз
  • ІКОмульс
  • ІКОміт

Крім базових продуктів у нашому портфоліо присутні також монокомпонети, такі як модифіковані крохмалі, соєве дієтичне волокно, соєвий ізолят, ксантанова камідь та багато іншого

За період існування компанія отримала репутацію надійного і відповідального партнера.

Наш основний офіс і виробництво знаходиться в м. Шепетівка Хмельницької області. Потужність виробництва складає 300т в місяць.

Основний склад сировини і готової продукції (в м.Шепетівка) розміщує об’єм близько 500т.  Допоміжні офіс і склад (100т сировини і готової продукції) знаходяться в м. Бориспіль Київської області.

Маємо власні транспортні засоби для переміщення сировини і готової продукції.

Самостійно імпортуємо близько 150 – 200т монокомпонентів в місяць, маємо прямі контракти з виробниками з Китаю та Європи.

Unilever
СНС, Группа компаний