Работа в Coca-Cola Beverages Ukraine

Отзывы сотрудников о компании Coca-Cola Beverages Ukraine

Кока-Кола Беверіджиз Україна здійснює свій бізнес в Україні за підтримки Компанії Кока-Кола (TCCC) та Кока-Кола Хеленік Ботлінг Компані (Coca-Cola HBC). Кока-Кола Хеленік Ботлінг Компані – це найбільша європейська компанія-ботлер, яка займається виробництвом, продажем та дистрибуцією безалкогольних газованих напоїв на умовах франчайзингу Компанії Кока-Кола.

Завод Кока-Кола, побудований у Броварському районі Київської області, є  найбільшим в Європі та найпотужнішим в Україні серед безалкогольних виробництв. На 25 гектарах землі розташувалися 7 свердловин Юрського і Сінеманського періодів, унікальна система очисних споруд, автономна трансформаторна станція, виробничі цехи, завод по виробництву двоокису вуглецю, складький комплекс, власне СТО, заправка та мийка автомобілів, офісні приміщення. На заводі діють високотехнологічні автоматизовані лінії по розливу, виробництву ПЕТ-преформ та упаковки, а також нова сокова лінія.

На сьогоднішній день в компанії працює біля 2000 висококваліфікованих фахівців на Виробництві, в Головному офісі та 17 філіях Компанії по всій території України. Наш бізнес є дуже успішним саме тому, що в нашій системі працюють найдосвідченіші фахівці – кращі професіонали з усього світу – 85% керівних посад сьогодні займають спеціалісти, які 5-10 років назад почали свою діяльність в Компанії з посад Клерків або Молодших Спеціалістів.

Кока-Кола прагне мати команду винахідливих, талановитих та працелюбних фахівців, готових постійно удосконалювати свої знання та професійні якості. Для цього в Компанії діє багато програм навчання та розвитку персоналу різного рівня. Відділ навчання пропонує різноманітні курси, тренінги, програми обміну досвідом з фахівцями Кока-Кола в інших країнах, Центри майстерності в різних підрозділах Компанії.

Основні цінності нашої Компанії відображають покликання створювати організаціну культуру, яка надає можливість розвиватись та займати ключові посади досвідченим та мотивованим працівникам. В Компанії підтримуються різноманітні цікаві заходи, які стимулюють та мотивують наших працівників творчо підходити до будь-якої справи. Так, в Компанії вже декілька років проходить Програма стимулювання інноваційних винаходів.

Наша Компанія кожного року відчиняє двері молодим спеціалістам – новоспеченим випускникам ВНЗ. Ми надаємо їм унікальну можливість пізнати цікавий і водночас вируючий світ реального бізнесу.

Вся наша трудова діяльність проходить під девізом «Працюй із задоволенням!».