Работа в UpQode LLC

Отзывы сотрудников о компании UpQode LLC

Front-end developer

апрель 2020
В Upqode вже працюю більше 10-ти місяців. З першого дня оцінив те, що тут можна реалізувати свій потенціал на повну, — головне бути активним і пропонувати свої ідеї, тебе тут завжди підтримають. Компанія постійно збирає і враховує фідбеки працівників, серйозно планує свій розвиток і звітує перед усіма. Я бачу, як компанія розвивається, і я разом з нею. Тут є в кого повчитись і з ким весело провести час, і це змушує з радістю приходити на роботу.
Больше сказать нечего

Контент-менеджер

апрель 2020
Працюю в UPQODE на позиції контент-менеджера більше року, і знаючи цю компанію детально зсередини, рекомендую як одну з кращих. Веселий і дружелюбний колектив, цікаві заходи, відкритий і гнучкий менеджмент, який завжди готовий прислухатись, дати фідбек і знайти зручне рішення — все це лиш невелика частинка переваг у UPQODE, які створюють неймовірно дружню і затишну атмосферу! Зарплата на рівні та завжди вчасно, а неодноманітні та цікаві проекти дають можливість для потужного професійного росту і розвитку.
Больше сказать нечего

Часто задаваемые вопросы о работе в компании UpQode LLC

Рекомендуют ли сотрудники компанию UpQode LLC для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию UpQode LLC для трудоустройства, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании UpQode LLC оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании UpQode LLC оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании UpQode LLC оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 2 оценок.

ЭР-Телеком
Яндекс