Работа в ТД Рыбпром

Отзывы сотрудников о компании ТД Рыбпром

Компания занимается выловом, заморозкой и продажей рыбы.

Компанія ТД Рибпром заснована у 2012 році. Одним із головних пріоритетів компанії є насичення внутрішнього ринку країни якісними, екологічно чистими та доступними рибопродуктами.

Основні принципи роботи ТД Рибпром на ринку України:

• Постійне вдосконалення технологій з підтримки високої якості продукції.
  • Постійна наявність широкого асортименту продукції, не зважаючи на сезонність.
  • Розширення асортименту рибної продукції з метою задоволення попиту споживачів.
  • Висока якість обслуговування клієнтів компанії.
  • Гнучке ціноутворення, що дозволяє пропонувати високоякісні продукти за помірними цінами.

Надзвичайним природним багатством нашої країни є внутрішні водойми, Чорне та Азовське моря. Це абсолютно унікальні екосистеми, що мають величезний потенціал. До того ж, дані водойми мають досить важливе економічне значення для України, де рибна галузь займає одне з центральних місць. Основними водоймами, що мають промислове значення, є Чорне та Азовське моря, ріка Дніпро з каскадом водосховищ, а також озерні системи обласного значення. На вказаних водоймах щорічно добуваються тисячі тонн риби, основними видами яких є: тюлька, бичок, плітка, плоскирка, лящ, судак, карась, товстолобик, окунь, щука, сом та ін..

ТД Рибпром зокрема, здійснює промисел на Азовському морі, Київському та Кременчуцькому водосховищах. Крім того, ми займаємось відтворенням рибопосадкового матеріалу, з метою відновлення рибних запасів водойм.

Щодо вилову та переробки риби, варто зауважити, що наша мета це раціональне використання рибних ресурсів і глибока переробка всього видового вмісту сировини, що нами добувається. Політика, що проводиться компанією ТД Рибпром в області якості нашої продукції, базується на гармонічній роботі системи менеджменту якості та високого професійного рівня наших спеціалістів. Ми працюємо над тим, щоб наша риба мала попит, як на ринку України так і за її межами. Тим самим, ми не тільки розвиваємо переробну промисловість нашої країни, а й сприяємо підвищенню престижу українського продукту на зовнішньому ринку.

Unilever
Мултон Партнерс