Работа в Кайлас СМ

Отзывы сотрудников о компании Кайлас СМ

ТзОВ  «КАЙЛАС»  –  один  з  лідерів    продажу  прозорої  покрівлі  та  пакувального  матеріалу.  Компанія  займається  реалізацією  продукції  не  тільки  по  Західній  Україні,  а  й  по  всій  країні  загалом.

Великий  вибір  товару  та  прямі  поставки  від  виробника  забезпечують  нашим  клієнтам  відмінний  сервіс,  а  нам  дають  можливість  продавати  за    найнижчими  цінами.  Виробництво  продукції  здійснюється  в  Німеччині,  Англії,  Ізраїлі  та  Україні.

В  асортименті  продукції  ТзОВ  «КАЙЛАС»  присутні  тільки  відомі  бренди  прозорої  покрівлі  –  «PALRAM»,  «SUNLITE»,  «POLYGAL»,  «MARLON»,  «BRETTMARTIN».  Пакувальні  матеріали  виготовляються  як  для  загального  продажу,  так  і  під  індивідуальне  замовлення.  Вся  продукція ТзОВ  «КАЙЛАС»  сертифікована.

Кваліфіковані  менеджери  нашої  компанії  допоможуть    у  виборі  продукції  та  знайдуть  індивідуальний  підхід  до  кожного  покупця.

ТзОВ  «КАЙЛАС»  представляє  товари  тільки  найвищої  якості.  Компанія  постійно  працює  над  розширенням  асортименту  продукції.

Розничная сеть МТС
ГЛОРИЯ ДЖИНС