Работа в Postmen DA

Отзывы сотрудников о компании Postmen DA

ЩО МИ РОБИМО?

DIGITAL STRATEGY

Ми розробляємо цілісну цифрову стратегію, що трансформує бізнес та виводить його на якісно новий рівень комунікації з клієнтом.

SMM

Ми створюємо та підтримуємо сторінки в соціальних мережах для брендів та публічних осіб. Розробляємо стратегії, виробляємо власний контент, працюємо з рекламними інструментами, розробляємо інтерактивні додатки. В цілодобовому режимі обробляємо запитання та відповіді

PERFORMANCE MARKETING

Ми налаштовуємо рекламні кампанії таким чином, щоб залучити на ваш сайт саме ту аудиторію, яка виправдає витрати на рекламу і принесе прибуток бізнесу. Д

DESIGN

Ми створюємо візуальні рішення для будь-яких потреб клієнта: від розробки фірмового стилю до брендування контенту в соціальних мережах та створення фірмових веб-ресурсів

WEB DEVELOPMENT

Дизайн, розробка та втілення у життя всіх інтернет-платформ для представлення бренду в мережі. Створення посадочних сторінок, мобільних додатків та повноцінних сайтів. Ми проводимо повний цикл роботи - від розробки дизайн-макету до втілення проекту у життя.

VIDEO

Ми знаємося на технологіях, жанрах та аспектах. Що б ви не замовили - графічне відео з новою послугою, іміджевий ролік про компанію, звіт з події, крафт відео з живим персонажем - ви будете у захваті від результату!

НАШІ КЛІЄНТИ

"Нова пошта", "Bukovel", "Semmering", "Ruukki", "Extrem style"