Работа в Клуб Split

Отзывы сотрудников о компании Клуб Split

Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних аудиторій гостей - однаково вимогливих до якості та спраглих до вражень.

Клуб Split - це простір, де легко знаходити однодумців та почуватися безпечно й комфортно навіть серед незнайомих гостей. У нас люблять збиратися друзі і водночас це місце для нових знайомств. Нам довіряють свої особливі святкування: дні народження, парубоцькі вечірки, святкування Нового року та інші особливі події.

Водночас ми можемо наповнити будь-який вечір навіть без особливої нагоди. Адже у клубі відбуваються унікальні заходи від дегустацій до вечірок, на які ми запрошуємо найкращих гостьових бармейстерів, діджеїв зі світовим ім’ям, талановиті музичні гурти і блискучих ведучих.

Клуб Split - це єдиний простір, де гість упродовж вечора має нагоду спробувати різні формати відпочинку за рахунок зручного розмежування частин клубу. Гості можуть насолодитися еротичною виставою у шоу-барі закладу чи скуштувати вишукані авторські страви у фьюжн-ресторані, зняти напругу у караоке-барі або провести вечір на танцполі нічного клубу, проникши у вібрації атмосфери.

Вкусно - и точка
ЮНИРЕСТ