Работа в TRANS LOGISTYKA Olga Juchniewicz sp. k.

Отзывы сотрудников о компании TRANS LOGISTYKA Olga Juchniewicz sp. k.

Trans Logistyka Olga Juchniewicz sp. k. - це транспортне підприємство, що динамічно розвивається, - спедиційне, дієве на ринку  від 1997 року. До кінця року 2007 фірма функціонувала як МЛ Транс Логіста, натомість від 1 січня 2008 підприємство  у формі командитної спілки, як і раніше залишаючись однак родинною фірмою.

З початку існування Транс Логіста займалася перш за все експресним транспортом, який реалізувала за допомоги сучасного, весь час розширюваного табору власних транспортних засобів. Початково перевози наші обмежувалися головним чином в Німеччину, Голландію і Бельгію. Однак розвиток фірми, постійно збільшувальний автомобільний табір а також одержаний через нас досвід дозволили нам на далеку експансію - сьогодні автомобілі з характеристичним лого ТЛ спіткати можна практично в кожній країні ЄС. В момент присутньої наш автомобільний табір це біля 50 власних транспортних засобів; ми розпоряджаємося також флотом перевізників, охоплюючим разом біля 200 транспортних засобів.

У короткому часі ми задобрили множинне гроно постійних клієнтів, які цінували нашу бистроту і надійність дії, добру організацію, а перш за все гнучкість а також уміння швидкого розв'язання найважчих навіть ситуацій, які часто з'являються під час процесу, зв'язаного з транспортом. Число клієнтів, даруючих нас довірою і ввіряючих нам логістичне обслуговування весь час, збільшився.

Якість послуг, що свідчаться через нас, переконала кілька великих загальнодержавних і закордонних фірм, які стояли нашими постійними напарниками, для яких в багатьох випадках ми володіємо винятковість на всі послуги, зв'язані з транспортом і дистрибуцією пересилок. Ми володіємо всі необхідні дозволи, концесії, страхування ОЦП. Всі наші автомобілі оснащені є в телефони ГСМ а також пристосовані є у вантажоперевезення небезпечних (АДР).

Pony Express
ITECO