Работа в Вілінова

Отзывы сотрудников о компании Вілінова

«Вілінова» — одна з тих компаній, мета якої задовольнити найвимогливіших клієнтів винятковою якістю продукції і клієнто-орієнтірованою політикою роботи. ТОВ «Вілінова» була заснована в 1995 році, як виготівник і оптовий продавець тканин для дому. З цієї миті ми робили все необхідне, щоб продавати текстиль світового рівня. Ми можемо запропонувати великий вибір продукції для імпортерів, оптових і роздрібних магазинів, готелів, установ і гіпермаркетів. На локальному українському ринку всі ті, хто знайомий з компанією «Вілінова» і торговою маркою «Я люблю», добре знають про її відмінну якість продукції. Текстиль для будинку зроблений в Україні, все частіше можна зустріти в магазинах Європи і країнах СНД. Наше виробництво стало конкурентоздатним. Українські виробники пропонують якісну, красиву, і що важливо, доступні ціні, продукцію, таку як постільна білизна, стьобані ковдри, подушки, і т.д. Один з лідерів у виробництві продукції європейської якості — компанія «Вілінова», яка проводить товари під торговою маркою «Я люблю». Торгова марка «Я люблю» це: пошиття всіх товарів за європейськими стандартами, оновлення колекцій відповідно до останніх тенденцій в моді, індивідуальний підхід до клієнта і взаємно-вигідної співпраці в комбінації з постійним контролем якості продукції — все це є основою політики компанії «Вілінова».
Связной
FIX PRICE