Работа в Bruk-Bet sp.zo.o.

Отзывы сотрудников о компании Bruk-Bet sp.zo.o.

www.bruk-bet.pl Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, zaś wibroprasowane kostki brukowe już od ponad 14 lat (jako pierwszy producent w po3udniowo-wschodniej Polsce), a obecnie jest jednym z czołowych, bardzo cenionych krajowych producentów niekwestionowanym liderem w zakresie różnorodności oraz nowatorstwa oferty. BRUK-BET® jest polską firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem. Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto® , postarzane kostki antic®, oraz wyroby realit. W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. Wyroby BRUK-BET®-u stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Znacznie przekraczają standardy zachodnie. Pragniemy sprostać oczekiwaniu, aby za pomocą oferty BRUK-BET®-u spełniły się marzenia o posiadaniu pięknego otoczenia domu oraz o przyjaznym i bajkowym ogrodzie, w którym nasze "kamienie" współgrają z roślinnością tworząc oazę pokoju, odprężenia, życia rodzinnego oraz skuteczne lekarstwo na stres i codzienne zabieganie.