Работа в Школа вищого корпусу державної служби

Отзывы сотрудников о компании Школа вищого корпусу державної служби

Міжнародна практика свідчить, що інвестування у розвиток вищого корпусу державної служби є найбільш дієвим способом підтримки ефективних реформ. Україні потрібна професійна група топ-менеджерів (вищий корпус державної служби), які володіють сучасними управлінськими знаннями та навичками і забезпечуватимуть лідерство у проведенні змін. Їм потрібні спеціальні знання зі стратегічного менеджменту та управління змінами, переговорного процесу, управління ризиками, управління фінансовими та людськими ресурсами. З метою сприяння становленню і розвитку вищого корпусу державної служби та реформування державного управління при Головному управлінні державної служби України у жовтні 2008 року було утворено Школу вищого корпусу державної служби. З моменту свого створення ми робимо свій внесок у формування професійного та високоосвіченого вищого корпусу державної служби України шляхом проведення навчальних програм нового формату. Цінуючи час керівників та розуміючи їхні потреби, ми допомагаємо їм набути знання та вдосконалити вміння, які необхідні для вирішення практичних управлінських питань.
Билайн
Тинькофф