Работа в Galaktica

Отзывы сотрудников о компании Galaktica

GALAKTICA АСОЦІЮЄТЬСЯ З ЗІРКАМИ

ЦЕ СИЛЬНІ, АМБІТНІ ЛЮДИ.
ПЛАНЕТИ - ЦЕ ПРОЕКТИ ГЛОБАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, СВІТОВОГО РІВНЯ.

Ми хочемо, щоб наша Galaktica стала фундаментом для зростання талановитих і працьовитих людей
Фундаментом для великих можливостей, для внутрішніх стартапів, для зростання великої екосистеми різних бізнесів. Ми вважаємо, що наша компанія це родюче підґрунтя для розвитку різних ІТ продуктів в прогресивних напрямках бізнесу, з можливістю для талановитих людей стати партнерами. Щоб кожен співробітник, який домігся успіху і зарекомендував себе як людину, якій можна довірити справу, адже за нею бізнес як за кам'яною стіною, міг створити і розвивати свій стартап або вибрати схожу нішу, в якій ми працюємо, і реалізувати ідею з максимальною підтримкою компанії.

Те, що для когось межа, для Galaktica лише опора, щоб відштовхнутися і злетіти до висот.
Чому ми пишаємося своєю віддачею, залученістю в роботі і максимальною працездатністю? Тому що зараз неможливо домогтися успіху, просто працюючи за певним графіком. Необхідно вміти опрацьовувати більші об'єми, дивитися глибше, бути розумнішими, ніж конкуренти.

У бізнесі перемагають трудоголіки, а їх - розумні трудоголіки)
Працездатність набувається з тренуваннями. Ніхто не пробіжить марафон відразу. Ти починаєш з невеликої дистанції, поступово збільшуєш навантаження, і коли пробігаєш 42 км і фінішуєш першим - перемога смакує як ніколи.

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми підбираємо найсильніших співробітників, ретельно вибираємо людей в свою команду, шукаємо зірок, круті таланти.

Ми створюємо тільки проекти світового рівня, які можна масштабувати в різних країнах, а в майбутньому розвинути на весь світ. Ми не розпорошуємося на кількість, а надаємо перевагу якості і масштабу.

Ми за навчання і постійне зростання. Це означає ставати кращою версією себе кожного дня.

Ми за постійне вдосконалення у всіх сферах бізнесу. Не підтримувати придумане до нас, не йти натоптаною дорогою, не задовольнятися мізерними результатами, а підкорювати нові вершини. Бути кращими, отримувати більше клієнтів, більше прибутку, ставити нові рекорди, досягати амбітних цілей.

Для постійного вдосконалення потрібен вектор, а для цього необхідно все вимірювати.
З цього випливає наступний принцип: впливати і керувати тим, що вимірюєш. Ми за максимально глибоку аналітику і точні цифри у всіх сферах бізнесу. З досвіду ми знаємо, що єдиний шлях до успіху - оцифрувати все, що тільки можна.

Первый Бит
Тинькофф