Работа в Монстер Энерджи Украина

Отзывы сотрудников о компании Монстер Энерджи Украина

Більшість компаній витрачають свої гроші на рекламні агентства, телевізійні ролики, радіорекламу і рекламні щити, щоб сказати вам, наскільки гарні їхні продукти. В Monster все по іншому. Замість цього, ми підтримуємо музику, наші групи, наших спортсменів і наших фанів. Ми підтримуємо спортсменів, щоб вони могли розвиватися і зробити кар`єру з свого захоплення. Ми просуваємо музикантів і їх тури, для того, щоб ваші улюблені групи могли зіграти у вашому рідному місті. Ми відриваємося з нашими фанами і райдерами на вечірках і робимо настільки круті заходи, наскільки тільки можемо собі уявити.

В Monster ми займаємося всім тим, що так не байдуже всім нам. Ніхто в дитинстві не мріяв про те, що б працювати з 9 до 5. Ми всі мріяли бути професійними спортсменами, музикантами і жити справжнім життям. Ми знаємо, наскільки важливі схвалення і підтримка в цьому, тому ми створили Армію Monster, що б виростити з молодого покоління майбутніх легенд, таких як Ріккі Кармайкл, Джеремі Мак-Грат, Дейв Мірра, Денні Касс і Роб Дірдек.

Деякі компанії не дозволять своєму логотипу з`явиться на вас, поки ви на них не працюєте. Ми ж любимо наших фанатів і вони у відповідь люблять нас, і просувають наш логотип там, де хочуть саме вони: кепки, футболки, велосипеди, машини або навіть на них самих. Наша ідея просування - не показати вам телевізор, який у вас вже є. Наші промо - ексклюзивні VIP-доступи на концерти, божевільні поїздки та вечірки разом з провідними музикантами, спортсменами, і реальною технікою, такий як спорт кари, мотоцикли, велосипеди, сноуборди та шоломи.

Коротше кажучи, В Monster всі наші хлопці йдуть в ногу з різними видами спорту,  музикою, вечірками і беруть від життя все. Monster - це набагато більше ніж енергетичний напій. Під керівництвом наших спортсменів, музикантів, працівників, дистриб`юторів і шанувальників, Monster є ...

Образом життя!

Информация о Монстер Энерджи Украина