Работа в Иридиум

Отзывы сотрудников о компании Иридиум

Товариство з обмеженою відповідальністю "Іридіум" створено 26 березня 2013 року. Компанія має досвід співпраці з іноземними постачальниками в сфері постачання товарів медичного призначення. Посідає в цій області високий рейтинг, а також відповідає усім високим міжнародним стандартам. Основні сфери діяльності — загальна хірургія, ендоваскулярна та спінальна хірургія, служба крові та нейрохірургія. Є офіційним дистриб’ютором Medtronic Inc., Maco Pharma Poland Sp. z o.o. За весь час ТОВ "Іридіум" зарекомендувало себе як надійного партнера і проявило свій високий професійний рівень, компетентність та активність у вирішенні поставлених завдань. Також, відмінною рисою роботи компанії є оперативність, висока організованість і готовність швидко, а головне результативно реагувати на різні обставини.

Ми є надійним і сильним партнером, що в свою чергу забезпечує своєчасну оплату, високу результативність та необмежені перспективи.

Планета здоровья
СМ-Клиника