Работа в Брокбізнес

Отзывы сотрудников о компании Брокбізнес

Шукаємо страхових агентів у твоєму місті

Шевченківське відділення Другої Львівської філії ПрАТ «Страхова компанія „БРОКБІЗНЕС“

запрошує на роботу страхових представників та агентів в містах, смт та селах Львівської області.

Вимоги:

Досвід роботи не обов’язковий.Ми навчаємо „з нуля“ продажам та управлінню. Для кращих агентів швидкий кар'єрний ріст.

Особисті якості:

Толерантність

Комунікабельність

Функціональні обов’язки:

Залучення та консультування клієнтів

Продажі страхових продуктів (автоцивілка, КАСКО, майно, Зелена карта та ін.).

Ми пропонуємо:

Роботу в надійній компанії „БРОКБІЗНЕС“

Безкоштовне навчання

Швидкий заробіток (Рівень з/п залежить від виконаної роботи (відсоток від продажу).

Кар'єрний ріст

Вільний графік роботи

Робота в команді професіоналів;

*** Спеціальні умови для агентів з досвідом роботи та власною клієнтською базою.

Ідеальний варіант додаткового заробітку!

1) якщо Ви за основною роботою маєте справу в автомобільній сфері (працівник СТО, автосалону, автомагазину, МРЕВ ДАІ тощо) — можете укладати поліси автострахування;

2) якщо ви працюєте в туристичній фірмі можете пропонувати туристам поліси медичного страхування подорожуючих за кордон.

3) якщо ви просто хочете реалізувати свої можливості у страховій сфері- ми Вам у цьому допоможемо!

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефонами або приходьте до нас в офіс м.Львів, вул.Шпитальна 9, оф.13

Питати Начальника відділу страхування та розвитку агентської мережі Шевченківського відділення — Христину!

Росгосстрах
Газпромбанк