Работа в Украинский Почтовый Клуб

Отзывы сотрудников о компании Украинский Почтовый Клуб

Компанія «Україньский Почтовий Клуб» є вітчизняною компанією у сфері продажу товарів народного споживання за системою посилкової (дистанційної) торгівлі. «Україньский Почтовий Клуб» – це команда професіоналів, об’єднаних спільною справою – забезпеченням клієнтів якісними товарами через пошту. Наше головне завдання – задоволення споживчого попиту будь-яких клієнтів, навіть у найвіддаленіших регіонах України. Продаж за каталогами здійснюється шляхом відправлення замовлення через відділення «Укрпошта», як державного гаранта з вищим ступенем довіри населення.

Компанія «Україньский Почтовий Клуб» працює тільки з надійними постачальниками та пропонує якісну сертифіковану продукцію для краси та здоров’я, домашнього комфорту і затишку, побуту і розваг. Провідні фахівці компанії ретельно вивчають характеристики кожного нового продукту до того, як включати її в асортимент каталогу. Роблячи замовлення з каталогів «Україньский Почтовий Клуб», наші клієнти отримують якісні товари за доступними цінами та в найкоротший термін. Як приємний бонус – майже в кожній пропозиції компанія «Україньский Почтовий Клуб» гарантовано дарує своїм клієнтам БЕЗКОШТОВНІ подарунки. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому працюємо без передоплати. Оплата посилки відбувається лише при її отриманні. Тільки надійна та чесна компанія пропонує такий сервіс.

Співробітники відділу надання інформації клієнтам (Контакт Центр) – це високопрофесійні спеціалісти, готові до консультацій та оформлень обраних клієнтами товарів. Для зручності клієнтів компанія «Україньский Почтовий Клуб» відкрила  «гарячу лінію»: (044) 503-33-35.  Ввічливість, компетентність та професіоналізм операторів у спілкуванні примножують гарний настрій клієнтів «Україньский Почтовий Клуб».

З метою рекламування (популяризації) окремих товарів, компанія «Україньский Почтовий Клуб» проводить на території України акції програми лояльності серед клієнтів компанії із визначенням у них власників цінних призів. Призи можна забрати в грошовому еквіваленті, тому переможці акції за власним бажанням обирають спосіб отримання свого призу. Загальний призовий фонд 2015 року – 350 000,00 гривень, це дає можливість більшій кількості клієнтів отримати цінні призи.

Компанія «Україньский Почтовий Клуб» переконана, що запорука успіху – це хороші відносини з клієнтами, тому пропонує рішення, які випереджають ринок за рівнем сервісу та надійності.

FIX PRICE
Леруа Мерлен