Работа в ЮТІКО, Страховая компания

Отзывы сотрудников о компании ЮТІКО, Страховая компания

ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія." (UTICO) у своїй діяльності керується насамперед принципом забезпечення надійного захисту інтересів страхувальників. Для цього фахівцями компанії розроблений комплекс страхових послуг з різноманітних видів страхування, що охоплює усі головні сфери підприємництва. Умови страхування відповідають світовим стандартам, враховують особливості української економіки і відповідають вимогам сучасного страхового ринку. Захисту інтересів страхувальників служить зважена фінансова політика компанії, що забезпечує диверсіфікацію ризиків із метою оптимізації надійності, прибутковості і ліквідності інвестицій, а також розвинута система перестрахування ризиків. У разі потреби перестрахування значних ризиків, прийнятих компанією на страхування, ми маємо можливість розмістити їх як серед надійних українських компаній, що займають перші рейтингові позиції, так і на міжнародних ринках.

Діяльність компанії орієнтована на здійснення класичних видів страхування. Для кожного з них у UTICO розроблена система сервісних і превентивних заходів, що підвищує якість обслуговування страхувальників.

Головну увагу у своїй діяльності ми приділяємо розвитку страхування майна, вантажів, транспорту (наземного, морського, повітряного), різноманітних видів цивільної і професійної відповідальності, фінансових ризиків, від нещасних випадків, медичного страхування і страхування на випадок хвороби, медичних витрат осіб, подорожуючих за кордоном і територією Україні.
Банк Открытие
ОТП Банк, АО (OTP bank)