Работа в Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки)

Отзывы сотрудников о компании Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки)

Сборщик изделий

Нижний Новгород,
сентябрь 2022
Развоз до работы и до дома, возможность карьерного роста, заработная плата
Условия отдыха, условия труда

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки)

Рекомендуют ли сотрудники компанию Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки) для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки) для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки) оценивают оплату труда на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки) оценивают работу руководства на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Автомобильный завод YAZAKI (Юдзаки) оценивают возможности карьерного роста на 4 из 5, на основании 1 оценки.

«Ядзакі Україна» – це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій. «Ядзакі Україна» є надійним бізнес-партнером, а для сотень працівників – упевненістю у завтрашньому дні.

Попит на якісну електрокабельну продукцію сприяв розширенню бізнес-проекту. Таким чином 23 жовтня 2002 року засновниками корпорації «YAZAKI» (Японія) та її дочірньої компанії «YAZAKI Europe Limited» (Німеччина) на території нашої держави було створене ТОВ «Ядзакі Україна» (Ужгород). Закарпаття, завдяки географічному розміщенню, стало втіленням європейської стабільності та японської точності.

На сьогодні промислова інвестиція Японії в економіку України залишається однією із найбільших в історії країни, і це дає свої результати. Завдяки наполегливій праці, підприємство здобуло високу репутацію і є постачальником джгутів для сусідніх країн – Словаччини, Росії, Чеської Республіки, Німеччини, Польщі, Австрії, Угорщини.

Майже щороку на «Ядзакі Україна» стартують нові проекти. Запуск кожного з них – це можливість розширити виробництво, збільшити число робочих місць і вийти на якісно новий технологічний рівень. Нині в компанії «Ядзакі Україна» трудиться близько 1800 працівників, до роботи залучені європейські спеціалісти та місцеві професіонали високого рівня.

Сьогодні компанія забезпечує виробництво якісної продукції та чудові умови праці, тому ми впевнені у завтрашньому дні. Ми – єдина команда і створюємо наше майбутнє разом.

Yazaki Ukraine LLC - крупнейший производитель электрооборудования для авто VOLKSWAGEN, AUDI, JLR

Компания "YAZAKI-UKRAINE" – современное украинско-японское предприятие по производству автомобильной проводки для известных мировых брендов .

REDMOND
Pleer.ru