Работа в Collar

Отзывы сотрудников о компании Collar

Ми — Компанія COLLAR, є найбільшими виробниками товарів для тварин, успішно розвиваємося з 1995 року. Про нас знають не лише на території України та країн СНД. Ми, своїми товарами, охоплюємо величезні регіони та країни. Сьогодні COLLAR — це підприємство з виробничою площею понад 4000 кв.м, сучасними виробничими цехами, розвиненою внутрішньою інфраструктурою, командою професіоналів та гострим бажанням розвиватися. Наша продукція користується стійким попитом у багатьох країнах Європи, Америки та Азії. Наша географія охоплює більше 70 країн. Якщо говорити про Україну, наша продукція представлена ​​в таких національних мережах, як Епіцентр, Екомаркет, Караван, Сільпо, Metro та ін. Працюємо по всій території нашої країни, маємо представників в кожному регіоні. Ми виробляємо амуніцію для тварин, вироби з тканини, наповнювачі для котячих туалетів та гризунів, лінія акваріумістики, так само іграшки та тренувальний снаряд Puller. Компанія відкрила свою роздрібну мережу магазинів, яка відома у місті Чернігів. Це магазини «Кіт і Пес», а також монобрендовий магазин «WauDog». Штат співробітників компанії швидко росте, так само, як і швидко розвивається компанія. Зараз у COLLAR працює понад 550 співробітників.