Работа в Милитарист

Отзывы сотрудников о компании Милитарист

Нашій мережі вже більше 15 років. Основними принципами в нашій діяльності є відповідальність, розуміння і висока якість обслуговування. Ми надаємо широкий вибір армійського та тактичного одягу, військового спорядження, одягу стилю «casual», екіпіровки і спорядження для туризму та полювання. Зараз наші магазини розташовані в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Маріуполі.

Історія компанії ТМ «Мілітарист» почалася в 2005 році з моменту відкриття першого в Україні магазину, присвяченого тематиці «Airsoft». Тоді ми надавали широкий асортимент страйкбольної зброї і аксесуарів до неї. У той же час ми спонсорували і організовували страйкбольні ігри в Київській області, популяризуючи цей вид активного відпочинку. Під нашою егідою проводилися найбільші українські Airsoft фестивалі і тематичні вечірки.

Сьогодні ТМ «Мілітарист» – це мережа магазинів по Україні, яка пропонує широкий асортимент військово-тактичного спорядження і одягу від найвідоміших брендів. Також ми представляємо лінійку одягу в стилі «street wear», «outdoor» і «casual» для людей, які ведуть активний спосіб життя. У нас Ви знайдете екіпіровку і спорядження для туризму та полювання.

Наш магазин – ексклюзивний представник бренду «М-ТАС» в Україні, під прапором якого випускається одяг, взуття, тактичне спорядження, різні аксесуари для військовослужбовців, силовиків і просто любителів екстремального відпочинку.

У виробництві ми використовуємо тільки високоякісні і високотехнологічні матеріали, нові типи тканин і сучасний продуманий дизайн. Проведення багаторазових тестів і випробувань нашої продукції учасниками АТО і службовцями інших спецпідрозділів дає можливість створити якісний, функціональний продукт за оптимальною ціною.

Ми постійно стежимо за тенденціями ринку і завжди перебуваємо на крок попереду наших конкурентів, забезпечуючи клієнтів найактуальнішою і якісною продукцією. «Мілітарист» пропонує політику демократичних цін, а також доступну і зручну дисконтну програму.

Хочемо зазначити, що головне наше завдання – це здійснювати Ваші бажання, при цьому давати Вам можливість насолоджуватися комфортом покупки. Для зручності вибору товарів, доступна послуга Інтернет-замовлень. Доставка здійснюється за допомогою найбільших українських перевізників або власною кур'єрською службою.

На нашому сайті Ви завжди можете відстежити новинки, ознайомитися з асортиментом, подивитися огляди на товар. Також в соціальних мережах ми регулярно розповідаємо свіжі новини з життя магазину, відповідаємо на питання щодо товарів і допомагаємо з вибором. Посилання на наші соцмережі знаходяться в шапці сайту.

Ми завжди раді спілкуванню з клієнтами. Якщо у вас є якісь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину, пишіть, і ми з вдячністю приймемо Вашу думку до уваги.