Работа в ТОВ «НВК «УкрЕкоПром»

Отзывы сотрудников о компании ТОВ «НВК «УкрЕкоПром»

Компанія ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» надає широкий комплекс послуг у сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування підприємств в Одесі та по всій території України.
Наша компанія володіє професійними знаннями, має практичний досвід роботи з великими та малими підприємствами, заводами й установами, з дотриманням всіх діючих екологічних і юридичних норм і правил. Ознайомитись із комплектом дозвільної документації, сертифікатів і ліцензій можливо за посиланням  -  "Ліцензії та сертифікати".

Підприємство володіє власним інсінераторним комплексом (максимальна продуктивність в Україні, відповідає всім екологічним і санітарним нормам України, а також вимогам Директиви Європейського Союзу ЄС 76/2000), який дозволяє забезпечити безпечне знищення відходів, що не підлягають утилізації та захороненню на полігонах.

Наша місія: Надаючи послуги в сфері поводження з відходами, ми покращуємо якість життя суспільства і зберігаємо довкілля.

Наша мета - стати лідером в області збору, переробки та утилізації відходів. Ми вимірюємо наш успіх не кількістю клієнтів, яких ми обслуговуємо, а тим як ми обслуговуємо. Ми прагнемо відповідати або перевершувати очікування кожного клієнта

Центр АЗы
Группа компаний OPEN