Работа в Фелічіта

Отзывы сотрудников о компании Фелічіта

Мережа  ресторанів Гранд Персона - це  15 закладів різного формату. До мережі  входять : піцерії "Фелічіта" ( 5 - у Луцьку та по одному ресторану  в Нововолинську, Шацьку, Львові та на ГК "Буковель"), ресторація "Курінь" (Луцьк, Буковель), "Карамель Кафе" (Луцьк), "Бар 11" (Луцьк).

Головна мета нашої роботи - це щастя наших Гостей. Адже  ми прагнемо перевершити очікування наших відвідувачів щодо якості сервісу , кухні та атмосфери  в наших ресторанах.

Для  нашого персоналу ми пропонуємо роботу  в  команді  професіоналів, які вміють та знають як  створити  атмосферу гостинності та домашнього затишку  в ресторанах.

Ми готові навчати та розвивати   молодь, яка  прагне  досягнути успіху  в сфері ресторанного бізнесу.

Робота  в нашій компанії  дає не лише  можливість розвитку,  а  і  стабільний високий дохід, який  у великій мірі залежить від самого працівника - його бажання вдосконалювати свої вміння та навики. Ми  вміємо бути вдячними за хорошу роботу.

Долучившись до нашої команди, ви станете  членом великої  та дружньої родини, яка вміє не тільки добре працювати, а  і  весело та гарно відпочивати.

Приходьте, роботи буде багато   і  вона буде цікавою!

Головний офіс  компанії : Луцьк, вул.Кривий Вал,34  БЦ "Гранд Персона"

на рахунок вакансій телефонуйте : 0332 282809     067 3343466   099 776 0783    Ірина , менеджер з персоналу Компанії Гранд Персона

надсилайте резюме : personal@grandpersona.com.ua

MYBOX