Работа в СКФ Украина

Отзывы сотрудников о компании СКФ Украина

«Цінніше людей лише люди»

Менеджмент компанії ПрАТ «СКФ Україна»

Копорація AB SKF, заснована 1907 року, є світовим лідером з виробництва та продажу підшипників, компонентів, інженерних рішень та послуг і включає  в себе 165 підприємств в 29 країнах світу.  «Сім’я» SKF налічує  понад 48 тисяч працівників. Бачення нашої компанії - «Бути безперечним лідером у підшипниковому бізнесі». У 1998 році Корпорація придбала одне із найбільших своїх підприємств – СКФ Україна у Луцьку, яке сьогодні забезпечує роботою понад 1300 працівників. І сьогодні у керівництва компанії не виникає жодного сумніву щодо правильності вибору зробленого у 1998 році. Адже більше 80% продукції експортується в 30 країн з усіх куточків світу. А найбільшими споживачами підшипників є такі відомі компанії як Volkswagen, MAN, Meritor, Linamar та інші.

Історія відданості ідеалам компанії SKF розпочалась 100 років тому. Весь цей час, будучи обличчям прогресу, ми сповідуємо свої основні 4 цінності: турбота про людей, турбота про бізнес, турбота про громаду та турбота про навколишнє середовище. Особливо велика увага приділяється одному з ключових цих принципів  – турбота про людей. Адже успіх компанії – це не сучасне автоматизоване обладнання, новітні технології, багатообіцяючі бізнес-проекти, це навіть не ріст прибутків  та розширення ринків збуту, а успішні та вмотивовані її працівники, які втілюють вище перелічене в реальність.  Бізнес повинен не лише «гнатися» за прибутком, а в першу чергу  дбати про своїх людей, їх професійний та особистісний ріст та розвиток, бо розвиток працівників – ключ для досягнення успіху організації.

Не важливо, до якого структурного підрозділу ми належимо, яку посаду займаємо чи у якій країні працюємо. Наше Бачення, Місія, Наші Цінності та Стимули, Кодекс корпоративної етики SKF. Це все елементи, що складають основу наших зобов’язань.

Це наша корпоративна культура!

Ось чого ми прагнемо. Це те, ким ми є!

Кожен. Усюди. Щодня.

ЕВРОАВТО