Работа в Zillya!

Отзывы сотрудников о компании Zillya!

Zillya! - первый бесплатный украинский антивирус для каждого украинца.

Молодой динамично развивающийся проект активно ищет молодых талантливых людей. На данный момент в нашей команде уже работают разработчики (С++, PHP), тестировщики, дизайнеры, проектные менеджеры. Но мы продолжаем развиваться и нам нужны талантливые люди из различных областей.

МІСІЯ КОМПАНІЇ: розробка українського програмного забезпечення найвищої якості для виходу на світовий ринок, утвердження конкурентноспроможності українських продуктів та формування нового ставлення до вітчизняного виробника з боку світової спільноти.

Компанія розробила цілісну стратегію виходу на міжнародний ринок. Реалізація цієї стратегії є основним завданням на найближчий час. Ми прагнемо зробити в Україні те, що ще ніхто до нас не робив: створити саме український бренд програмного забезпечення, який буде відомий не тільки у нас, а й за межами держави. Для успішного виходу на світовий ринок ми розробляємо продукцію, яка відрізняється бездоганною якістю і відповідає сучасним міжнародним стандартам. Ми прагнемо, щоб український користувач отримав найкращий продукт і застосовуємо для цього весь багаторічний досвід, накопичений компанією протягом років співпраці з європейськими замовниками. Саме тому, що наші продукти розробляють кваліфіковані українські експерти, якість та надійність гарантована.

Skyeng
ЭР-Телеком