Работа в Веолія Україна

Отзывы сотрудников о компании Веолія Україна

Про компанію Веолія Україна

Компанія Веолія Україна входить до  складу Групи Веолія – світового лідера, що надає послуги у сферах поводження з відходами, водозабезпечення і очищення стічних вод та енергозабезпечення. Компанія Веолія вже понад 160 років веде успішну діяльність у майже 50 країнах світу.

В Україні компанія Веолія працює з 1995 р. та представлена напрямком "Поводження з відходами". Маючи більш ніж 20-ти річний досвід роботи у галузі поводження з відходами в Україні, ми пропонуємо найбільш оптимальні рішення щодо ефективного використання ресурсів, їх збереження та відновлення, сприяючи таким чином розвитку циркулярної економіки. Діяльність компанії Веолія у сфері поводження з відходами представлена в Україні дочірніми підприємствами, що знаходяться в містах Київ, Чернівці та Тернопіль. Загальна кількість персоналу компанії налічує близько  400 осіб. Автопарк компанії має більш ніж 120 одиниць спеціалізованої техніки. Всі дочірні підприємства компанії Веолія сертифіковані згідно з міжнародним стандартом системи управління якістю ISO 9001:2015. Компанія Веолія Україна є одним із засновників та членом Асоціації «Український Екологічний Альянс».

АВТОМИР, ГК
АГР