Работа в ТОВ ИНЭК Консалтинг

Отзывы сотрудников о компании ТОВ ИНЭК Консалтинг

Компанія ІНЕК КОНСАЛТИНГ є кваліфікованим партнером на ринку надання рекрутингових послуг. В нашій команді працюють  фахівці з досвідом роботи в підборі, оцінці та навчанні персоналу. Основна мета – допомога керівникам компаній підібрати найбільш відповідний для них персонал за заданими критеріями в короткі терміни та налаштувати ефективні взаємини всередині колективу.

Спеціалізація компанії:

• Оцінка персоналу
  • HR консалтинг
  • Пошук і підбір персоналу (Recruitment, Executive search, Head hunting)
  • Розробка та впровадження мотиваційних та адаптаційних програм
  • Цільовий огляд заробітних плат
  • Навчання (тренінги, коучинг)

У нас багатий досвід закриття різнопрофільних позицій методом Recruiting, Executive search, Head hunting по Україні (Одеса, Харків, Вінниця, Донецьк, Львів, Сімферополь, Дніпро, Запоріжжя та інші) і ближньому зарубіжжю.

Наша діяльність базується на чіткому розумінні вимог клієнтів, глибокому знанні ринку праці і готовності оперативно вирішувати завдання пошуку і підбору персоналу.

Всі кандидати проходять структуроване інтерв’ю за компетенціями: аналіз особистості за метапрограмами, лінгвістичний аналіз мови, ситуаційне і проективне інтерв’ю. Так само широко використовуються спеціалізовані методики, розроблені нашими фахівцями.

На кожного кандидата Ви отримуєте детальну характеристику, яка дозволяє Вам всебічно оцінити як навички, так і індивідуальні особливості, цінності і моделі поведінки фахівців.

Після затвердження Вами кандидата, ми обов’язково перевіряємо рекомендації з попередніх місць роботи та надаємо звіт.

Терміни виконання Вашої Заявки  (від 1 тижня)!

До кінця першого робочого тижня, після підписання контракту Вам буде наданий детальний звіт щодо кандидатів, які повністю відповідають Вашим вимогам.

Ми несемо відповідальність за підібраного співробітника у Вашу компанію і надаємо безкоштовну заміну протягом 3-5 місяців!

Ми проводимо інтерв’ю, використовуючи методики:

• Оцінка за метапрограмний профілем
  • Психотипи Вірджинії Сатир
  • Оцінка за компетенціями
  • Кейси
  • Психологічні тести (за бажанням клієнта)

Умови співпраці

Пошук і відбір кваліфікованих фахівців керівної та середньої ланки (Recruting). Вартість послуги визначається і узгоджується в індивідуальному порядку в залежності від рівня вимог по кожній заявці.

Більш складний пошук (Executive search, Head hunting). Вартість послуги обговорюється індивідуально.

Для кожного клієнта передбачена своя система лояльності.

Оплата навчання визначається відповідно до конкретного запиту

Навчання

Складається з ряду напрямів з розширеним списком тренінгів:

• Продажі
  • Тайм менеджмент
  • Комунікації в бізнесі
  • Менеджмент, управління і лідерство
  • Коучинг (особиста ефективність, профорієнтація, управління людьми).

Побудова HR-служби

Підбір співробітників служби, становлення HR-функцій / процесів в компанії (підбір, адаптація, оцінка, мотивація, розвиток персоналу).

Наша місія: професійно сприяти розвитку бізнесу українських та зарубіжних компаній, надаючи якісні послуги в області підбору та навчання персоналу.

ІНЕК КОНСАЛТИНГ – мистецтво знаходити кращих!

Neovox
Телесейлз сервис