Работа в ZV девелопмент

Отзывы сотрудников о компании ZV девелопмент

ZV Development компанія-піонер у сфері котеджного будівництва з 30-річним досвідом, яка переосмислила себе у 2016 році як забудовника, що творить середовища, життя в яких надихає на розвиток і звершення. Сьогодні Zміст Vсередині — це унікальні продукти для середнього класу. Компанія орієнтується на тих, хто цінує сутність, а не форму, надає перевагу розумному споживанню замість розкоші та відповідально ставиться до себе, свого оточення й світу. Тому в проектах  ZV екологічні матеріали, енергоефективні технології та інженерні новації. Все це починається з того, що наша команда працює в орієнтованому на результат середовищі і слідує внутрішнім цінностям, використовуючи кращі практики і технології.

Наші проекти:

QDRO-terraced house розумні функціональні будинко-квартири за 15 хвилин від центру Києва.  Енергоефективні та сучасні, QDRO мають 250 метрів квадратних досконально продуманого мебльованого та декорованого простору на 3-х поверхах, а ще 5 соток подвір’я із ландшафтним дизайном, BBQ-зоною та навісом на 2 авто із зарядкою для електромобілю. Тепловий насос, рекуперація, центральний пилосос, білизнопровід, автономна зелена стіна, меблі-трансформери. Система розумний дім, в якій можна керувати зі смартфона кліматом, освітленням, сонцезахистом та контролювати енергоспоживання. Будинко-квартири знаходяться на Столичному шосе, на березі річки Коник, навпроти Національного заказника Жуків острів у закритому котеджному містечку.

s o l a | capsule – новий проект на межі девелопменту і життєтворчості – технологічна мобільна житлова капсула, створена в Україні – це штучний інтелект, автономність та 5-зірковий комфорт у будь-якому куточку світу.

Капсула - це автономний житловий модуль, який є прототипом цілої серії будинків принципово нового типу. Розумна та екологічна, s o l a живиться енергією сонця і її можна встановити де завгодно. Інтелектуальна, автономна та комфортна, капсула має все для гедонізму: джакузі на даху, хамам надрукований на 3D принтері, робоче місце, винний відсік, терасу та BBQ.

Zміст Vсередині — для тих, хто хоче змінювати на краще себе і творити середовища мрії!