Работа в Leoni

Отзывы сотрудников о компании Leoni

LEONI є всесвітнім постачальником продуктів, рішень т апослуг в галузі енергетики та кервання даними для автомобільної та інших індустрій. В групі компаній працює близько 95 000 працівників в 32 країні, а її загальний обсяг продажу в 2018 році становив 5,1 млрд. євро.

До найбільшої групи клієнтів LEONI входять компанії всесвітньої автомобільної галузі, індустрії комерційного транспорту та постачальники запасних частин до автомобілів. Серед цыльових ринків продуктів та послуг компанії LEONI обмін даними та інформаційні мережі, охорона здоров'я, переробна промисловість, транспорт, енергетика та інфраструктура, автоматизація виробництва, машинне обладнання і сенсори, а також суднобудівництво. Інтеграція науково-дослідницької і конструкторської роботи з виробництвом, дистрибуцією та подальшим обслуговуванням додає клієнтам впевненості у індивідуальній підтримці в більш ніж 100 точках у всьому світі. Компанія Leoni надає своїм клієнтам помітну підтримку та ділиться досвідом в галузі систем.