Работа в Нове Місто - БВК

Отзывы сотрудников о компании Нове Місто - БВК

"Нове місто - БВК" - торгівельно-монтажна компанія.

Розпочала свою діяльність в 2007 році. "Нове місто - БВК" - спеціалізується на покрівельних і супутніх матеріалах та виконанні робіт по облаштуванню покрівлі. Вся продукція, яку ми пропонуємо, пройшла випробування на практиці та має всю необхідну дозвільну документацію.

"Нове місто - БВК" - є офіційним дилером заводів та представництв виробників покрівельних матеріалів та імпортерів (Velux, Fakro, Ruukki). Активна співпраця із нашими постачальниками дає нам змогу надавати нашим клієнтам найвигіднішу пропозицію: по цінах, асортименту, термінах доставки.

Ми раді запропонувати нашим замовникам:

• безкоштовну консультацію спеціалістів по телефону, e-mail;
  • здійснення замірів даху;
  • технічний підбір покрівельного матеріалу, комплектуючих та супутніх матеріалів для даху виходячи із його застосування;
  • продаж та монтаж покрівельних матеріалів.

Наші принципи роботи: якісне обслуговування, точні розрахунки, вчасність, естетична завершеність покрівлі.

Обираючи компанію “Нове місто”, Ви:

• Завдяки найширшому асортименту купуєте усі покрівельні матеріали та аксесуари в одному місці. Таким чином економите свій час на пошуках всього необхідного для даху і маєте 100% впевненість, що все буде підходити по кольору, стилю, витримає навантаження і т.д.
  • Отримуєте грамотну косультацію кваліфікованого спеціаліста. Не лише перед купівлею, а й під час монтажу даху.
  • Купуєте потрібний саме Вам товар і при цьому економите. Завдяки проведеним нашими інженерами розрахункам, буде точно визначена необхідна кількість матеріалу без зайвих залишків. Крім того Ви отримуєте безкоштовну доставку та всі супровідні послуги.
  • Отримуєте гарантію на всі матеріали і роботи, на збереження матеріалів під час доставки завдяки правильному траспортуванню, контролюєте ціну і кількість поставлених матеріалів відповідно до укладеного договору.

Торгівельним підприємствам та будівельним фірмам ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці.

Ми розвиваємося жвавими темпами і тому нам  завжди потрібні молоді спеціалісти, які готові працювати в команді на спільний  результат