Работа в Глобал Легал Системс

Отзывы сотрудников о компании Глобал Легал Системс

Компанія «Global Legal System» розпочала свою діяльність в 2006 році, надаючи юридичні та бухгалтерські послуги малому та середньому бізнесу.

Однак, із зростанням потреб клієнтів, наша компанія розширювала сферу своїх послуг і напрямки діяльності. В результаті масштабний і потужний розвиток отримала сфера консалтингу.

На теперiшнiй  час наша компанія поєднує в собі кадрове агентство,  яке займається підбором персоналу, і компанію, що надає послуги управлінського консалтингу та навчання. Це відрізняє нас від безлічі агентств, що спеціалізуються тільки на підборі персоналу. Ми допомагаємо нашим партнерам у виборі найбільш оптимальних управлінських і організаційних рішень, що допомагає економити час і ресурси. Ми успішно співпрацюємо з провідними Українськими і зарубіжними компаніями, а «Global Legal System» з повним правом можна назвати елітним кадровим агентством.

Кадрове агентство «Global Legal System» організовує і веде комплексні проекти, надаючи замовнику сервіс, націлений на довгострокову взаємовигідну співпрацю. Це дозволяє нашим партнерам планувати діяльність і якісно розвивати свій бізнес. Ми вносимо нові ідеї в проекти наших клієнтів, а також розробляємо окремі напрямки бізнесу з нуля і «під ключ».

Teleperformance Russia
VOXYS