Работа в Фортесс, ООО ОК

Отзывы сотрудников о компании Фортесс, ООО ОК

ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ФОРТЕСС" надає повний комплекс високоякісних послуг з забезпечення фізичної охорони об’єктів різної форми власності. Головною перевагою нашої роботи є підготовчий аудит як об'єктів, так і завдань замовника, за підсумками якого вибудовується струнка система забезпечення охорони об’єкту, колективних заходів.

Для досягнення взаємовигідних результатів співпраці з нашими клієнтами, Компанія у своїй діяльності використовує системний комплексний підхід до управління ресурсами, що дозволяє максимально задовольнити потреби замовника.

Основний комплекс заходів щодо охорони стаціонарних об'єктів включає в себе:

- прийом об’єкту під охорону (периметр, будівлі) та складання акту прийому передачі;

- чергування на об'єкті співробітниками компанії (кількість охоронників та порядок чергування здійснюється згідно табелів постам, погодженими з відповідальною особою об’єкту);

- забезпечення контрольно-перепускного режиму об’єкту, контроль відвідування об’єкту, ввозу/вивозу матеріально-технічних засобів, в’їзд/виїзд автотранспорту (в’їзд/виїзд згідно списків затверджених відповідальною особою об’єкту, ввіз/вивіз матеріально-технічних засобів та відвідування об’єкту згідно внутрішніх керуючих документів або письмової згоди відповідальної особи);

- здійснення патрулювання об’єкту (територія, периметр). Кількість патрулів та порядок здійснюється згідно табелів постам, погодженими з відповідальною особою об’єкту;

- забезпечення охорони громадського порядку та дотримання правил протипожежної безпеки на території об'єкту;

- страхування договору охорони на суму, погоджену із Замовником (у випадку нанесення матеріального збитку Замовнику через неналежне виконання охоронною компанією умов договору);

- повне узгодження дій та охоронної документації у відповідних органах національної поліції.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

- професійну та сертифіковану охорону, що має великий досвід роботи;

- будь-які варіанти проектів - від економних до високобюджетних;

- акуратність виконання і високу якість робіт;

- консультації професіоналів.

Ми пропонуємо не просто купити у нас послугу, ми пропонуємо викласти нам Вашу проблему, нехай навіть не термінового характеру, і ми будемо раді виправдати Вашу довіру і принести Вам користь своїм рішенням.

Teleperformance Russia
Группа компаний OPEN