Работа в IQ Consultancy

Отзывы сотрудников о компании IQ Consultancy

Компанія IQ Consultancy, заснована в 2001 р., відкрила офіс в Києві в 2013 р., і вже зарекомендувала себе активним учасником ринку освіти за кордоном в Україні. Наші головні напрямки: освіта за кордоном, корпоративне навчання іноземним мовам та школа іноземних мов. Наші клієнти лишаються з нами довгі роки і ми радіємо їх успіхам. Сьогодні офіси компанії відкриті в Санкт-Петербурзі, Москві, Новосибірську, Казані, Уфі та Києві. У компанії працює понад 100 співробітників.

Компанію IQ Consultancy вирізняє професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, націленість на успіх, креативність у вирішенні поставлених завдань, новаторство, повага до людей і чесність.

IQ Consultancy - це команда однодумців, професіоналів своєї справи. В основі ідеології компанії лежить прагнення робити те, що по-справжньому вмієш і любиш, щоб сприяти створенню єдиного освітнього простору в усьому світі.

Ми впевнені: знання - це не тільки сила. Знання - це свобода.

www.iqconsultancy.com.ua