Работа в Inter Recruitment

Отзывы сотрудников о компании Inter Recruitment

Inter-Recruitment - це відома на польському ринку понад 8 років рекрутингова агенція, що спеціалізується на доборі кадр зі знанням іноземних мов для міжнародних корпорацій та аутсорсингових фірм, котрі обслуговують найбільші світові корпорації.

Inter-Recruitment вносить Ваше резюме до своїх баз даних, котрі охороняються згідно польського закону про захист особистих даних. Якщо Ви не здобудете роботу, на яку було подане резюме, компанія, у випадку схожих вакансій, поінформує Вас про можливість розпочати роботу та території Польщі чи в іншій країні Європейського Союзу. Перед початком будь якої роботи кандидат проходить інтервю у компанії та навчання у майбутнього роботодавця.

Серед наших клієнтів: Outsorsing IBM, Outsorsing Microsoft, Outsorsing Google, Outsorsing Vodafone

Увага: рекрутингова компанія і роботодавець не отримують від кандидатів жодних оплат у процесі прийому на роботу!