Работа в BML Consulting

Отзывы сотрудников о компании BML Consulting

Початок діяльності юридичної компанії BML Consulting відноситься до 2003 року, коли група професійних юристів, що практикували в різних галузях права, утворила юридичну фірму.

Наша юридична компанія має значний досвід на ринку юридичних послуг України, але саме світові і, зокрема, європейські стандарти надання таких послуг дозволяють нам найефективніше задовольнити вимоги клієнта, як в плані якості, так і оперативності, враховуючи часті зміни економічних і законодавчих умов в Україні.

Ми представляємо інтереси наших клієнтів в спорах в Міжнародному арбітражному комерційному суді при ТПП України і Російської Федерації, Вищому Господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, Верховному суді України, іноземних арбітражах, в місцевих судах загальної юрисдикції, господарських і адміністративних судах по усій території України.

Також, компанія має значний досвід в розробці нормативно-правових актів для державних органів, просуванні і вирішенні різних правових і економічних питань в органах державної влади і місцевого самоврядування, представництва інтересів клієнта в різних органах на усіх рівнях.

Нашими клієнтами є як іноземні, так і українські компанії, що дозволяє нам дотримуватися балансу в юридичних послугах, враховувати особливості українського бізнес-середовища, а також тримати руку на пульсі щоденних змін нормативних актів і практики їх застосування.

Завдяки великому досвіду по юридичному супроводу господарської діяльності підприємств в різних сферах економіки (зокрема, підприємств і інвесторів фінансового і аграрного секторів, зернотрейдерів, енергоринку, підприємств готельного бізнесу), наша компанія спеціалізується в наступних напрямах:

- Арбітраж і судові спори

- Корпоративне право і ринок цінних паперів

- Юридичний супровід злиття і поглинань

- Інвестиційне право

- Фінансові ринки

- Податкове право

- Интелектуальна власність

- Операції з нерухомістю

- Міжнародне корпоративне і податкове право

- Митне право

- Енергетика і природні ресурси

- Злиття і поглинання

- Вирішення конфліктів і медіація

Наша місія:

* максимально ефективно відповідати інтересам і вимогам клієнта;

* враховувати економічну доцільність юридичних послуг, що надаються, при досягненні мети Клієнта;

* об’єднання знання юридичної практики і правових реалій в Україні з європейськими стандартами надання юридичних послуг.

Группа Актион
VOXYS