Работа в Lumos

Отзывы сотрудников о компании Lumos

Lumos працює з урядами, міжнародними організаціями, неурядовими організаціями, групами населення та окремими особами, щоб покінчити з використанням великих закладів, що забезпечують догляд за дітьми. На основі шістдесятирічного досвіду в дослідженнях та практиці Lumos спеціалізується на тому, щоб мінімізувати кількість дітей, які повинні бути розлучені із своїми батьками, допомагаючи у розвитку комплексних послуг з охорони здоров’я, освіти та соціальних послуг на основі громади для дітей та родин. Ці послуги дозволяють зменшити потребу в догНа політичному рівні

Ми працюємо з Європейською Комісією та урядами, забезпечуючи експертні поради по програмам деінституціоналізації. Ми допомагаємо у розвитку бачення того, як можна замінити ці заклади на систему охорони здоров’я, освіти та соціальних послуг, зосереджену на дітях, сфокусовану на родині та основану на громаді, що означає, що більшість дітей можуть отримувати потрібний їм догляд, залишаючись у родині. З допомогою наших перевіреного та випробуваного підходу ми забезпечимо, щоб ці зміни могли бути сталими, навіть, у країні з низькими доходами.

На практичному рівні

Ми реалізуємо пілотні проекти у партнерстві з місцевими органами влади та національними урядами, щоб показати, як процес може працювати на практиці. Ми працюємо з персоналом закладів, допомагаючи їм зрозуміти потрібні процеси. Ми забезпечуємо підтримку – онлайн, по телефону та особисто – тим, хто на місьцях працює з дітьми, коли вони переходять з закладів до своїх нових домівок. Ми демонструємо цінність догляду, основаного на сім'ї, з точки зору кращих результатів для дітей, тому ми можемо допомогти змінити ставлення до дітей-інвалідів.

Ми це робимо, тому що вважаємо, що усіх дітей потрібно виховувати в сімейному середовищі.

Де ми працюємо

Lumos здійснює великі програми в Болгарії, Чеській Республіці та Молдові. Ми також надаємо технічну допомогу ініціативам у інших країнах, що здійснюються партнерськими організаціями. Ми забезпечуємо цілу низку професійних ресурсів – дистанційну експертну підтримку, інструментарій, посібники практикам, щоб допомогти їм закрити заклади та замінити їх на високоякісний догляд.

Експертиза та підтримка експертів

Ми забезпечуємо експертні висновки на найвищому рівні – наприклад, на рівні ООН та Європейської Комісії. Ми очолюємо європейську експертну групу по переходу від інституційного моделі до надання послуг на основі громади, який підтримується Європейською Комісією та сприяємо партнерській підтримці, зводячи разом практиків, що працюють на місцях, та в Великобританії, для того, щоб вони мали змогу поділитися досвідом у розробці та перетворенні послуг.

Ми працюємо з дітьми, щоб вони мали свій голос та брали участь в процесі деінституціоналізації. Ми ведемо роз’яснювальну роботу в Великобританії, Європі та в усьому світі щоб колись діти, незалежно від свого походження чи складності свої потреб, виховувались в родинах та інтегрувались у суспільство.ляді у відповідних закладах.
Аптеки Столички
Р-Фарм