Работа в Видавнича компанія

Отзывы сотрудников о компании Видавнича компанія

Компанія протягом 23 років працює на вітчизняному ринку видавничих та рекламно-інформаційних послуг. Основний напрямок діяльності нашої компанії - отримання, опрацювання та поширення наукової інформації у сфері охорони здоров'я. Компанія результативно співпрацює як з державними закладами охорони здоров'я, академічними інститутами, відомчими структурами, так і з громадськими об'єднаннями лікарів. До числа традиційних видавничих проектів, що вже не один рік відомі лікарській спільноті, належать науково-практичні журнали «Серце і судини», «Хірургія України», «Сучасна гастроентерологія», «Український терапевтичний журнал», «Український неврологічний журнал», «Український журнал дерматології, венерології, косметології», «Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція», «Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія». Професійний колектив журналістів, літературних працівників, фахівців з видавничої справи та реклами, дизайнерів, програмістів запрошує до взаємовигідного співробітництва.