Работа в ФОП Пономарева

Отзывы сотрудников о компании ФОП Пономарева

Fair Finch – не просто ще один заклад, де готують хороший еспрессо або капучіно. Кава перестала бути повсякденним напоєм, навколо неї зародилась ціла культура, яка, як і вино, заслуговує на особливу увагу.

Ми ризикнули і вийшли за рамки звичайної кав’ярні — на світ з’явилась лабораторія-музей кави, в якій чесно і відкрито описується подорож високоякісного кавового зерна від фермерських плантацій і до вашої чашки.

Чим ми особливі?

Перш за все, це кавові зерна. Вони без перебільшення особливі, оскільки мають відзнаку Cup of Excellence — найпрестижнішої кавової нагороди. У чому суть Cup of Excellence? Це і конкурс, і аукціон в одному флаконі. Один рік — одна країна і декілька сот зразків кави від фермерів. Кап-тестінг проходить не менше пяти разів! Спочатку серед каперів-професіоналів, далі на національному журі, а потім вже на міжнародному, до якого входить єдиний суддя від України — Роман.

Для Fair Finch це відкриває нові горизонти — можливість купувати найкраще і напряму будувати відносини з фермерами.

Поширення кавової культури в Україні — наша місія. Чесна ціна за чесний продукт — наше кредо.

Звідси і назва — Fair Finch, він же Чесний Зяблик.

Перше, що зустрічає вас на вході, — кавова лабораторія. Тут дійсно не просто готують каву, а творять з нею усіляки дива науки, розкривають її з різних сторін.

Зерно ми імпортуємо самі, напряму від найкращих фермерів з відзнакою Cup of Excellence, весь цей скард зберігається у нас, і у нас же й обсмажується. Серце нашого кавового центру — ростерна. Завдяки їй та професіоналізму наших дівчат — ви отримуєте каву якісного та свіжого помолу.

Ми не тільки готуємо каву, але й прагнемо розповсюдити культуру ширше і глибше. Тому у нас є своя велика і мала кавові школи, де ми проводимо майстер-класи, воркшопи, повноцінне навчання на міжнародному рівні.

Є свій магазин, де представлена свіжообсмажена кава в зернах, продукція Hario (про неї мріє кожен кавовий гурман).

Кухня! Ще один важливий елемент нашого центру — незвичайна, для особливого гостя, ми прагнемо досконалості у кожній дрібниці.

Інтер’єр світлий, витриманий, без зайвих «наворотів». Доповнений вазонами з живих квітів та елементами декору, такими як світильники. Ідельне місце для зустрічей та максимальної розумової концентрації.