Работа в KS Service

Отзывы сотрудников о компании KS Service

KS Service є Агентством Працевлаштування, що динамічно розвивається. Від 2006 року рекрутує працівників з різних галузей також ефективно знаходить роботу кандидатам. Агентство має свої відділи в цілій Польщі, і центральне управління знаходиться в Щеціні.

​KS Service дбає про якість здійснюваних послуг і прагне до повного задоволення клієнта. Агентство ефективно і професійно рекрутує працівників на різні посади. KS Service пропонує послуги постійного рекрутування, тимчасової роботи, також аутсорсингу.

Ми співпрацюємо з багатьма великими і відомими фірмами, які шукають працівників у найрізноманітніших галузях. Тому наша пропозиція однаково актуальна для осіб, що тільки починають свою кар'єру, як і досвідчених працівників, що хочуть підніматися по сходах кар'єри.

Чому варто виїхати на роботу за кордон з KS Service?

• Цікавий досвід. Робота за кордоном є цікавим досвідом, який ви можете помістити у своєму резюме.
  • Висока оплата праці. Виїзд на роботу за кордон це не тільки важливий досвід. Це також заробіток, який у Польщі вищий ніж в Україні.
  • Відчуття безпеки. Ми знайдемо вам роботу і проживання, ми постійно будемо у вашому розпорядженні
  • Вивчення іноземної мови. Завдяки виїзду за кордон ви навчитеся вільно розмовляти на мові даної країни. Це гарантує більше можливості і ширший вибір пропозицій роботи.
  • Незабутні пригоди. Як говорить старе прислів'я, подорожі навчають. Працюючи за кордоном, ви зможете дізнатись більше про культуру і звичаї, пануючі в даній країні, познайомитись з новими людьми і пережити незабутні пригоди.
Teleperformance Russia
Технологии Доверия